ПРОГРАМА ФУНКЦИОНАЛНИ ТРЕНИРОВКИ

Понеделник 07:30 – 09:00
Кръгова тренировка с Ади – зала фитнес
19:00 – 20:00
Tabata & Freestyler с Мария – зала 3
Вторник 07:30 – 09:30
Функционална тренировка с Ади – зала фитнес
Сряда 07:30 – 09:00
Кръгова тренировка с Ади – зала фитнес
19:00 – 20:00
Tabata & Freestyler с Мария – зала 3
Четвъртък 07:30 – 09:00
Функционална тренировка с Ади – зала фитнес
19:00 – 20:00
Tabata & Freestyler с Мария – зала 3
Петък 07:30 – 09:00
Кръгова тренировка с Ади – зала фитнес
Събота
Неделя

ПРОГРАМА ПИЛАТЕС

Понеделник 08:00 – 09:00 Пилатес с Наси, зала 4 13:30 – 14:20
Пилатес-смесена с Лана, зала 4
17:30 – 18:30
Пилатес-смесена с Лана, зала 4
Вторник 08:00 – 09:00 Пилатес с Наси, зала 4 18:00 – 19:00
Пилатес-рехабилитация с Ани, зала 3
18:00 – 19:00
Пилатес-смесена с Лана, зала 4
Сряда 08:00 – 09:00
Пилатес с Лана, зала 4
13:30 – 14:20
Пилатес-смесена с Лана, зала 4
17:30 – 18:30
Пилатес-смесена с Лана, зала 4
Четвъртък 08:00 – 09:00 Пилатес с Наси, зала 4 18:00 – 19:00
Пилатес-рехабилитация с Ани, зала 3
18:00 – 19:00
Пилатес-смесена с Лана, зала 4
Петък 08:00 – 09:00
Пилатес с Лана, зала 4
13:30 – 14:20
Пилатес с Лана, зала 4
Събота 09:00 – 10:00
Пилатес-рехабилитация с Ани, зала 3
Неделя 10:30 – 11:30
Пилатес-рехабилитация с Ани, зала 3

ПРОГРАМА КЛАСИЧЕСКА ХАТХА ЙОГА С ЛАНА

Понеделник 18:30 – 20:00
Смесена група – зала 4
Вторник 14:30 – 15:45
Йога терапия – зала 4
19:00 – 20:00
Йога терапия – зала 4
Сряда 09:15 – 10:30
Смесена група* – зала 4
18:30 – 20:00
Напреднали – зала 4
Четвъртък 14:30 – 15:45
Йога терапия – зала 4
19:00 – 20:00
Йога терапия – зала 4
Петък 09:15 – 10:30
Смесена група* – зала 4
Събота 08:30 – 09:45
Ланетика – зала 4
10:00 – 11:00
Йога терапия – зала 4
Неделя

ПРОГРАМА СРЕДНОИНТЕНЗИВНИ ТРЕНИРОВКИ

Понеделник 18:00 – 19:00
Power Body с Радост – зала 3
Вторник
Сряда 18:00 – 19:00
Power Body с Радост – зала 3
Четвъртък  –
Петък
Събота
Неделя

ПРОГРАМА ТАНЦИ

Понеделник 19:00 – 20:00
(Суинг за начинаещи)
20:00 – 21:00
(Суинг за средно напреднали)
Вторник
Сряда 19:00 – 20:00
(Суинг за начинаещи)
Четвъртък
Събота
Неделя

ПРОГРАМА СПИНИНГ

Понеделник 18:30 – 19:30
Спининг със Стели – зала Спининг
19:30 – 20:30
Спининг с Николай – зала Спининг
Вторник 18:30 – 19:30
Спининг с Николай – зала Спининг
Сряда 18:30 – 19:30
Спининг с Николай – зала Спининг
Четвъртък 19:00 – 20:00
Спининг със Стели – зала Спининг
Петък 18:30 – 19:30
Спининг с Николай – зала Спининг
Събота
Неделя

ПРОГРАМА BODY FIT

Понеделник 07:15 – 8:15
Body Fit със Стели – зала 3
08:15 – 09:30
Body Fit със Стели – зала 3
12:30 – 13:45
Body Fit със Стели – зала 3
Вторник  – 19:00 – 20:00
Body Fit със Стели – зала 3
Сряда 07:15 – 8:15
Body Fit със Стели – зала 3
08:15 – 09:30
Body Fit със Стели – зала 3
12:30 – 13:45
Body Fit със Стели – зала 3
Четвъртък  –
Петък 07:15 – 8:15
Body Fit със Стели – зала 3
08:15 – 09:30
Body Fit със Стели – зала 3
12:30 – 13:45
Body Fit със Стели – зала 3
18:30 – 19:30
Body Fit със Стели – зала 3
Събота  – 10:00 – 11:00
Body Fit със Стели – зала 3
Неделя  –
Програма Средноинтензивни тренировки

Понеделник:

  • 18:00 – 19:00 Power Body с Радост – зала 3

Вторник:

Сряда:

  • 18:00 – 19:00 Power Body с Радост – зала 3

Четвъртък:

Петък:

Събота:

Неделя:

ПРОГРАМА ТАНЦИ

Понеделник:

  • 19:00 – 20:00 (Суинг за начинаещи)
  • 20:00 – 21:00 (Суинг за средно напреднали)

Вторник:

Сряда:

  • 19:00 – 20:00 (Суинг за начинаещи)

Четвъртък:

Петък:

Събота:

Неделя:

Програма СПИНИНГ

Понеделник:

  • 18:30 – 19:30 Спининг със Стели – зала Спининг
  • 19:30 – 20:30 Спининг с Николай – зала Спининг

Вторник:

  • 18:30 – 19:30 Спининг с Николай – зала Спининг

Сряда:

  • 18:30 – 19:30 Спининг с Николай – зала Спининг

Четвъртък:

  • 19:00 – 20:00 Спининг със Стели – зала Спининг

Петък:

  • 18:30 – 19:30 Спининг с Николай – зала Спининг

Събота:

Неделя:

Програма пилатес

Понеделник:

  • 08:00 – 09:00 Пилатес с Наси, зала 4
  • 13:30 – 14:20 Пилатес-смесена с Лана, зала 4
  • 17:30 – 18:30 Пилатес-смесена с Лана, зала 4

Вторник:

  • 08:00 – 09:00 Пилатес с Наси, зала 4
  • 18:00 – 19:00 Пилатес-рехабилитация с Ани, зала 3
  • 18:00 – 19:00 Пилатес-смесена с Лана, зала 4

Сряда:

  • 08:00 – 09:00 Пилатес с Лана, зала 4
  • 13:30 – 14:20 Пилатес-смесена с Лана, зала 4
  • 17:30 – 18:30 Пилатес-смесена с Лана, зала 4

Четвъртък:

  • 08:00 – 09:00 Пилатес с Наси, зала 4
  • 18:00 – 19:00 Пилатес-рехабилитация с Ани, зала 3
  • 18:00 – 19:00 Пилатес-смесена с Лана, зала 4

Петък:

  • 08:00 – 09:00 Пилатес с Лана, зала 4
  • 13:30 – 14:20 Пилатес с Лана, зала 4

Събота:

  • 09:00 – 10:00 Пилатес-рехабилитация с Ани, зала 3

Неделя:

  • 10:30 – 11:30 Пилатес-рехабилитация с Ани, зала 3
Програма йога

Понеделник:

  • 18:30 – 20:00 Смесена група – зала 4

Вторник:

  • 14:30 – 15:45 Йога терапия – зала 4
  • 19:00 – 20:00 Йога терапия – зала 4

Сряда:

  • 09:15 – 10:30 Смесена група* – зала 4
  • 18:30 – 20:00 Напреднали – зала 4

Четвъртък:

  • 14:30 – 15:45 Йога терапия – зала 4
  • 19:00 – 20:00 Йога терапия – зала 4

Петък:

  • 09:15 – 10:30 Смесена група* – зала 4

Събота:

  • 08:30 – 09:45 Ланетика – зала 4
  • 10:00 – 11:00 Йога терапия – зала 4
Функционални тренировки

Понеделник:

  • 07:30 – 09:00 Кръгова тренировка с Ади – зала фитнес
  • 19:00 – 20:00 Tabata & Freestyler с Мария – зала 3

Вторник:

  • 07:30 – 09:00 Функционална тренировка с Ади – зала фитнес

Сряда:

  • 07:30 – 09:00 Кръгова тренировка с Ади – зала фитнес
  • 19:00 – 20:00 Tabata & Freestyler с Мария – зала 3

Четвъртък:

  • 07:30 – 09:00 Функционална тренировка с Ади – зала фитнес
  • 19:00 – 20:00 Tabata & Freestyler с Мария – зала 3

Петък:

  • 07:30 – 09:00 Кръгова тренировка с Ади – зала фитнес

Събота:

Програма BODY FIT

Понеделник:

  • 07:15 – 08:15 Body Fit със Стели – зала 3
  • 08:15 – 09:30 Body Fit със Стели – зала 3
  • 12:30 – 13:45 Body Fit със Стели – зала 3

Вторник:

  • 19:00 – 20:00 Body Fit със Стели – зала 3

Сряда:

  • 07:15 – 08:15 Body Fit със Стели – зала 3
  • 08:15 – 09:30 Body Fit със Стели – зала 3
  • 12:30 – 13:45 Body Fit със Стели – зала 3

Четвъртък:

Петък:

  • 07:15 – 08:15 Body Fit със Стели – зала 3
  • 08:15 – 09:30 Body Fit със Стели – зала 3
  • 12:30 – 13:45 Body Fit със Стели – зала 3
  • 18:30 – 19:30 Body Fit със Стели – зала 3

Събота:

  • 10:00 – 11:00 Body Fit със Стели – зала 3

Неделя: