ПРОГРАМА ФУНКЦИОНАЛНИ ТРЕНИРОВКИ

Понеделник 8:00 – 9:30
Кръгова тренировка с Ади – зала фитнес
12:30 – 14:00
Кръгова тренировка с Ади – зала фитнес
18:30 – 19:30
Functional training / HIIT с Петър – зала 3
19:30 – 20:30
Workout Pro тренировка със Стоян – зала 3
Вторник 8:30 – 9:15
Функционална тренировка с Ади – зала 3
12:30 – 14:00
Кръгова тренировка с Ади – зала фитнес
18:00 – 19:00
Кондиционна тренировка с Мая – зала 3
Сряда 8:00 – 9:30
Кръгова тренировка с Ади – зала фитнес
12:30 – 14:00
Кръгова тренировка с Ади – зала фитнес
18:30 – 19:30
Functional training / HIIT с Петър – зала 3
19:30 – 20:30
Workout Pro тренировка със Стоян – зала 3
Четвъртък 8:30 – 9:15
Функционална тренировка с Ади – зала 3
18:30 – 19:30
Workout Pro тренировка със Стоян – зала 3
Петък 8:00 – 9:30
Кръгова тренировка с Ади – зала фитнес
12:30 – 14:00
Кръгова тренировка с Ади – зала фитнес
18:00 – 19:00
Functional training / HIIT с Петър – зала 3
Събота
Неделя

ПРОГРАМА ПИЛАТЕС

Понеделник 08:00 – 09:00
Пилатес с Наси, зала 4
13:30 – 14:30
Пилатес-смесена с Лана, зала 4
17:30 – 18:30
Пилатес-смесена с Лана, зала 4
Вторник 08:00 – 09:00
Пилатес с Наси, зала 4
17:30 – 18:30
Пилатес-смесена с Лана, зала 4
Сряда 08:00 – 09:00
Пилатес с Лана, зала 4
13:30 – 14:30
Пилатес-смесена с Лана, зала 4
17:30 – 18:30
Пилатес-смесена с Лана, зала 4
Четвъртък 08:00 – 09:00
Пилатес с Наси, зала 4
17:30 – 18:30
Пилатес-смесена с Лана, зала 4
Петък 08:00 – 09:00
Пилатес с Лана, зала 4
13:30 – 14:30
Пилатес-смесена с Лана, зала 4
18:00 – 19:00
Пилатес-рехабилитация с Теди, зала Йога
Събота 10:00 – 11:00
Пилатес-рехабилитация с Теди, зала Йога
Неделя

ПРОГРАМА КЛАСИЧЕСКА ХАТХА ЙОГА С ЛАНА

Понеделник 18:30 – 20:00
Смесена група – зала 4
Вторник 14:30 – 16:00
Йога-терапия – смесена група, зала 4
18:30-20:00
Смесена група – зала 4
Сряда 09:15 – 10:30
Смесена група* – зала 4
18:30 – 20:00
Напреднали – зала 4
Четвъртък 14:30 – 16:00
Йога-терапия – смесена група, зала 4
18:30-20:00
Смесена група – зала 4
Петък 09:15 – 10:30
Смесена група* – зала 4
Събота  

Неделя

ПРОГРАМА СРЕДНОИНТЕНЗИВНИ ТРЕНИРОВКИ

Понеделник 17:30 – 18:30
Стречинг с Ива – зала 3
Вторник 19:00 – 20:00
Animal Flow с Мая – зала 3
Сряда 17:30 – 18:30
Стречинг с Ива – зала 3
Четвъртък  –  –
Петък 19:00 – 20:00
Animal Flow с Мая – зала 3
Събота 10:00 – 11:00
Мобилност и сила с Мая – зала 3
Неделя

ПРОГРАМА СУИНГ ТАНЦИ

Понеделник 19:00 – 20:00 (Соло Джаз – от 20 Януари)

20:00 – 21:00 (Суинг за начинаещи)

Вторник 20:00 – 21:00 (Суинг за средно напреднали)
Сряда 19:00 – 20:00 (Суинг за напреднали)
Четвъртък 20:00 – 21:00 (Суинг за средно напреднали)
Събота 10:30 – 12:30 (Суинг всички нива)

ПРОГРАМА СПИНИНГ

Понеделник 18:30 – 19:30
Спининг със Стели – зала Спининг
Вторник 19:00 – 20:00
Спининг със Стели – зала Спининг
Сряда 18:30 – 19:30
Спининг със Стели – зала Спининг
Четвъртък 19:00 – 20:00
Спининг със Стели – зала Спининг
Петък 18:30 – 19:30
Спининг със Стели – зала Спининг
Събота
Неделя

ПРОГРАМА BODY FIT

Понеделник 07:15 – 8:15
Body Fit със Стели – зала 3
08:15 – 09:30
Body Fit със Стели – зала 3
09:30 – 10:45
Body Fit със Стели – зала 3
12:30 – 13:45
Body Fit със Стели – зала 3
Вторник  –
Сряда 07:15 – 8:15
Body Fit със Стели – зала 3
08:15 – 09:30
Body Fit със Стели – зала 3
09:30 – 10:45
Body Fit със Стели – зала 3
12:30 – 13:45
Body Fit със Стели – зала 3
Четвъртък  –
Петък 07:15 – 8:15
Body Fit със Стели – зала 3
08:15 – 09:30
Body Fit със Стели – зала 3
09:30 – 10:45
Body Fit със Стели – зала 3
12:30 – 13:45
Body Fit със Стели – зала 3
Събота  –
Неделя  –

ПРОГРАМА ДЖИУ ДЖИЦУ

Понеделник 18:00 до 19:30 – Ги (с кимона)
със Станислава и Александър
Вторник 18:00 до 19:30 – Но-Ги (без кимона)
със Станислава и Александър
Сряда 18:00 до 19:30 – Ги (с кимона)
със Станислава и Александър
Четвъртък 18:00 до 19:30 – Но-Ги (без кимона)
със Станислава и Александър
Петък 18:00 до 19:30 – Спаринги
със Станислава и Александър
Събота
Неделя
Програма Средноинтензивни тренировки

Понеделник:

  • 17:30 – 18:30 Стречинг с Ива – зала 3

Вторник:

  • 19:00 – 20:00 Animal Flow с Мая – зала 3

Сряда:

  • 17:30 – 18:30 Стречинг с Ива – зала 3

Четвъртък:

Петък:

  • 19:00 – 20:00 Animal Flow с Мая – зала 3

Събота:

  • 10:00 – 11:00 Мобилност и сила с Мая – зала 3

Неделя:

  • няма часове
ПРОГРАМА СУИНГ ТАНЦИ

Понеделник:

  • 19:00 – 20:00 (Соло Джаз – от 20 Януари)
  • 20:00 – 21:00 (Суинг за начинаещи)

Вторник:

  • 20:00 – 21:00 (Суинг за средно напреднали)

Сряда:

  • 19:00 – 20:00 (Суинг за напреднали)

Четвъртък:

  • 20:00 – 21:00 (Суинг за средно напреднали)

Събота:

  • 10:30 – 12:30 (Суинг всички нива)
Програма СПИНИНГ

Понеделник:

  • 18:30 – 19:30 Спининг със Стели – зала Спининг

Вторник:

  • 19:00 – 20:00 Спининг със Стели – зала Спининг

Сряда:

  • 18:30 – 19:30 Спининг със Стели – зала Спининг

Четвъртък:

  • 19:00 – 20:00 Спининг със Стели – зала Спининг

Петък:

  • 18:30 – 19:30 Спининг със Стели – зала Спининг

Събота:

Програма пилатес

Понеделник:

  • 08:00 – 09:00 Пилатес с Наси, зала 4
  • 13:30 – 14:30 Пилатес-смесена с Лана, зала 4
  • 17:30 – 18:30 Пилатес-смесена с Лана, зала 4

Вторник:

  • 08:00 – 09:00 Пилатес с Наси, зала 4
  • 17:30 – 18:30 Пилатес-смесена с Лана, зала 4

Сряда:

  • 08:00 – 09:00 Пилатес с Лана, зала 4
  • 13:30 – 14:30 Пилатес-смесена с Лана, зала 4
  • 17:30 – 18:30 Пилатес-смесена с Лана, зала 4

Четвъртък:

  • 08:00 – 09:00 Пилатес с Наси, зала 4
  • 17:30 – 18:30 Пилатес-смесена с Лана, зала 4

Петък:

  • 08:00 – 09:00 Пилатес с Лана, зала 4
  • 13:30 – 14:30 Пилатес-смесена с Лана, зала 4
  • 18:00 – 19:00 Пилатес-рехабилитация с Теди, зала Йога

Събота:

  • 10:00 – 11:00 Пилатес-рехабилитация с Теди, зала Йога
Програма йога

Понеделник:

  • 18:30 – 20:00 Смесена група – зала 4

Вторник:

  • 14:30 – 16:00 Йога-терапия – смесена група, зала 4
  • 18:30 – 20:00 Смесена група – зала 4

Сряда:

  • 09:15 – 10:30 Смесена група* – зала 4
  • 18:30 – 20:00 Напреднали – зала 4

Четвъртък:

  • 14:30 – 16:00 Йога-терапия – смесена група, зала 4
  • 18:30 – 20:00 Смесена група – зала 4

Петък:

  • 09:15 – 10:30 Смесена група* – зала 4

Събота:

Функционални тренировки

Понеделник:

  • 8:00 – 9:30 Кръгова тренировка с Ади – зала фитнес
  • 12:30 – 14:00 Кръгова тренировка с Ади – зала фитнес
  • 18:30 – 19:30 Functional training / HIIT с Петър – зала 3
  • 19:30 – 20:30 Workout Pro тренировка със Стоян – зала 3

Вторник:

  • 8:30 – 9:15 Функционална тренировка с Ади – зала 3
  • 12:30 – 14:00 Кръгова тренировка с Ади – зала фитнес
  • 18:00 – 19:00 Кондиционна тренировка с Мая – зала 3

Сряда:

  • 8:00 – 9:30 Кръгова тренировка с Ади – зала фитнес
  • 12:30 – 14:00 Кръгова тренировка с Ади – зала фитнес
  • 18:30 – 19:30 Functional training / HIIT с Петър – зала 3
  • 19:30 – 20:30 Workout Pro тренировка със Стоян – зала 3

Четвъртък:

  • 8:30 – 9:15 Функционална тренировка с Ади – зала 3
  • 12:30 – 14:00 Кръгова тренировка с Ади – зала фитнес
  • 18:30 – 19:30 Workout Pro тренировка със Стоян – зала 3

Петък:

  • 8:00 – 9:30 Кръгова тренировка с Ади – зала фитнес
  • 12:30 – 14:00 Кръгова тренировка с Ади – зала фитнес
  • 18:00 – 19:00 Functional training / HIIT с Петър – зала 3
  • 19:00 – 20:00 Animal Flow с Мая – зала 3
Програма BODY FIT

Понеделник:

  • 07:15 – 08:15 Body Fit със Стели – зала 3
  • 08:15 – 09:30 Body Fit със Стели – зала 3
  • 09:30 – 10:45 Body Fit със Стели – зала 3
  • 12:30 – 13:45 Body Fit със Стели – зала 3

Сряда:

  • 07:15 – 08:15 Body Fit със Стели – зала 3
  • 08:15 – 09:30 Body Fit със Стели – зала 3
  • 09:30 – 10:45 Body Fit със Стели – зала 3
  • 12:30 – 13:45 Body Fit със Стели – зала 3

Петък:

  • 07:15 – 08:15 Body Fit със Стели – зала 3
  • 08:15 – 09:30 Body Fit със Стели – зала 3
  • 09:30 – 10:45 Body Fit със Стели – зала 3
  • 12:30 – 13:45 Body Fit със Стели – зала 3

Събота:

Програма ДЖИУ ДЖИЦУ

Понеделник:

  • 18:00 до 19:30 часа – Ги (с кимона) със Станислава и Александър

Вторник:

  • 18:00 до 19:30 часа – Но-Ги (без кимона) със Станислава и Александър

Сряда:

  • 18:00 до 19:30 часа – Ги (с кимона) със Станислава и Александър

Четвъртък:

  • 18:00 до 19:30 часа – Но-Ги (без кимона) със Станислава и Александър

Петък:

  • 18:00 до 19:30 часа – Спаринги със Станислава и Александър