ПРОГРАМА ПИЛАТЕС

Понеделник 08:00 – 09:00
Пилатес с Наси, зала 4
13:30 – 14:30
Пилатес-смесена с Лана, зала 4
17:30 – 18:30
Пилатес-смесена с Лана, зала 4
Вторник 08:00 – 09:00
Пилатес с Наси, зала 4
17:30 – 18:30
Пилатес-смесена с Лана, зала 4
Сряда 08:00 – 09:00
Пилатес с Лана, зала 4
13:30 – 14:30
Пилатес-смесена с Лана, зала 4
17:30 – 18:30
Пилатес-смесена с Лана, зала 4
Четвъртък 08:00 – 09:00
Пилатес с Наси, зала 4
17:30 – 18:30
Пилатес-смесена с Лана, зала 4
Петък 08:00 – 09:00
Пилатес с Лана, зала 4
13:30 – 14:30
Пилатес-смесена с Лана, зала 4
18:00 – 19:00
Пилатес-рехабилитация с Ани, зала Йога
Събота 08:30 – 10:00
Ланетика (класическа йога+пилатес) с Лана, зала 4
11:30 – 12:30
Пилатес-рехабилитация с Ани, зала Йога
Неделя 11:30 – 12:30
Пилатес-рехабилитация с Ани, зала Йога

ПРОГРАМА ЙОГАЛАТЕС С ИВА

Понеделник
Вторник 09:15 – 10:15
Йогалатес с Ива – зала 4
Сряда
Четвъртък 09:15 – 10:15
Йогалатес с Ива – зала 4
Петък
Събота
Неделя

ПРОГРАМА КЛАСИЧЕСКА ХАТХА ЙОГА С ЛАНА

Понеделник 18:30 – 20:00
Смесена група – зала 4
Вторник 14:30 – 16:00
Йога-терапия – смесена група, зала 4
18:30-19:45
За начинаещи – зала 4
Сряда 09:15 – 10:30
Смесена група* – зала 4
18:30 – 20:00
Напреднали – зала 4
Четвъртък 14:30 – 16:00
Йога-терапия – смесена група, зала 4
18:30-19:45
За начинаещи – зала 4
Петък 09:15 – 10:30
Смесена група* – зала 4
Събота 10:00 – 11:15
Смесена група* – зала 4
 

Неделя

ПРОГРАМА СУИНГ ТАНЦИ

Понеделник 19:00 – 20:00
Суинг – Напреднали, Dance studio
20:00 – 21:00
Суинг – Начинаещи, зала 3
Вторник
Сряда 19:00 – 20:00
Суинг – Напреднали, Dance studio
20:00 – 21:00
Суинг – Начинаещи, зала 3
Четвъртък
Петък
Събота
Неделя

ПРОГРАМА ФУНКЦИОНАЛНИ/КРЪГОВИ ТРЕНИРОВКИ И ТАЕ-БО

Понеделник 7:30 – 8:30
Circuit training с Ади – зала фитнес
12:30 – 13:15
Circuit training с Ади – зала фитнес
Вторник 8:30 – 9:15
Functional Training с Ади – зала 3
12:30 – 13:15
Circuit training с Ади – зала фитнес
19:00 – 20:00
Tae-bo Total Recharge с Албена – зала 3
Сряда 8:00 – 9:00
Circuit training с Ади – зала фитнес
12:30 – 13:15
Circuit training с Ади – зала фитнес
Четвъртък 8:30 – 9:15
Functional Training с Ади – зала 3
12:30 – 13:15
Circuit training с Ади – зала фитнес
19:00 – 20:00
Tae-bo Total Power с Албена – зала 3
Петък 7:30 – 8:30
Circuit training с Ади – зала фитнес
12:30 – 13:15
Circuit training с Ади – зала фитнес
Събота 10:00 – 10:45
Circuit training с Ади – зала фитнес
Неделя

ПРОГРАМА Body Shape & Fit

Понеделник 18:30 – 19:30
Body Shape & Fit с Пламен и Мария, зала 2
Вторник 07:30 – 8:30
Body Shape & Fit с Пламен и Мария, зала 3
Сряда 18:30 – 19:30
Body Shape & Fit с Пламен и Мария, зала 2
Четвъртък 07:30 – 8:30
Body Shape & Fit с Пламен и Мария, зала 3
Петък 18:30 – 19:30
Body Shape & Fit с Пламен и Мария, зала 2
Събота
Неделя

ПРОГРАМА SOCIAL LATIN DANCE

Понеделник
Вторник 19:30 – 20:30
напреднали
20:30 – 21:30
начинаещи
Сряда
Четвъртък 19:30 – 20:30
напреднали
20:30 – 21:30
начинаещи
Петък
Събота
Неделя

ПРОГРАМА TABATA, HIIT, Бокс, Функционални тренировки

Понеделник 08:30 – 09:30
Tabata & HIIT с Пламен и Мария, зала 3
17:00 – 18:20
Бокс с Пламен и Мария, зала 3
18:30 – 19:30
Tabata & HIIT с Пламен и Мария, зала 3
Вторник 18:00 – 18:55
Функционална тренировка с Пламен и Мария, зала 3
Сряда 08:30 – 09:30
Tabata & HIIT с Пламен и Мария, зала 3
17:00 – 18:20
Бокс с Пламен и Мария, зала 3
18:30 – 19:30
Tabata & HIIT с Пламен и Мария, зала 3
Четвъртък 18:00 – 18:55
Функционална тренировка с Пламен и Мария, зала 3
Петък 08:30 – 09:30
Tabata & HIIT с Пламен и Мария, зала 3
17:00 – 18:20
Бокс с Пламен и Мария, зала 3
18:30 – 19:30
Tabata & HIIT с Пламен и Мария, зала 3
Събота 10:00 – 11:00
Функционална тренировка с Пламен и Мария, зала 3
Неделя
ПРОГРАМА СУИНГ ТАНЦИ

Понеделник:

  • 19:00 – 20:00 Суинг – напреднали, Dance studio
  • 20:00 – 21:00 Суинг – начинаещи, зала 3

Вторник:

Сряда:

  • 19:00 – 20:00 Суинг – напреднали, Dance studio
  • 20:00 – 21:00 Суинг – начинаещи, зала 3

Четвъртък:

Програма Tabata, HIIT, Бокс, Функционални тренировки

Понеделник:

  • 08:30 – 09:30 Tabata & HIIT с Пламен и Мария, зала 3
  • 17:00 – 18:20 Бокс с Пламен и Мария, зала 3
  • 18:30 – 19:30 Tabata & HIIT с Пламен и Мария, зала 3

Вторник:

  • 18:00 – 18:55 Функционална тренировка с Пламен и Мария, зала 3

Сряда:

  • 08:30 – 09:30 Tabata & HIIT с Пламен и Мария, зала 3
  • 17:00 – 18:20 Бокс с Пламен и Мария, зала 3
  • 18:30 – 19:30 Tabata & HIIT с Пламен и Мария, зала 3

Четвъртък:

  • 18:00 – 18:55 Функционална тренировка с Пламен и Мария, зала 3

Петък:

  • 08:30 – 09:30 Tabata & HIIT с Пламен и Мария, зала 3
  • 17:00 – 18:20 Бокс с Пламен и Мария, зала 3
  • 18:30 – 19:30 Tabata & HIIT с Пламен и Мария, зала 3

Събота:

  • 10:00 – 11:00 Функционална тренировка с Пламен и Мария, зала 3
Програма Йогалатес

Понеделник:

  • няма часове

Вторник:

  • 09:15 – 10:15 Йогалатес с Ива – зала 4

Сряда:

  • няма часове

Четвъртък:

  • 09:15 – 10:15 Йогалатес с Ива – зала 4

Петък, Събота и Неделя:

  • няма часове
Програма пилатес

Понеделник:

  • 08:00 – 09:00 Пилатес с Наси, зала 4
  • 13:30 – 14:30 Пилатес-смесена с Лана, зала 4
  • 17:30 – 18:30 Пилатес-смесена с Лана, зала 4

Вторник:

  • 08:00 – 09:00 Пилатес с Наси, зала 4
  • 17:30 – 18:30 Пилатес-смесена с Лана, зала 4

Сряда:

  • 08:00 – 09:00 Пилатес с Лана, зала 4
  • 13:30 – 14:30 Пилатес-смесена с Лана, зала 4
  • 17:30 – 18:30 Пилатес-смесена с Лана, зала 4

Четвъртък:

  • 08:00 – 09:00 Пилатес с Наси, зала 4
  • 17:30 – 18:30 Пилатес-смесена с Лана, зала 4

Петък:

  • 08:00 – 09:00 Пилатес с Лана, зала 4
  • 13:30 – 14:30 Пилатес-смесена с Лана, зала 4
  • 18:00 – 19:00 Пилатес-рехабилитация с Ани, зала Йога

Събота:

  • 08:30 – 10:00 Ланетика (класическа йога+пилатес) с Лана, зала 4
  • 11:30 – 12:30 Пилатес-рехабилитация с Ани, зала Йога

Неделя:

  • 11:30 – 12:30 Пилатес-рехабилитация с Ани, зала Йога
Програма йога

Понеделник:

  • 18:30 – 20:00 Смесена група – зала 4

Вторник:

  • 14:30 – 16:00 Йога-терапия – смесена група, зала 4
  • 18:30 – 19:45 За начинаещи – зала 4

Сряда:

  • 09:15 – 10:30 Смесена група* – зала 4
  • 18:30 – 20:00 Напреднали – зала 4

Четвъртък:

  • 14:30 – 16:00 Йога-терапия – смесена група, зала 4
  • 18:30 – 19:45 За начинаещи – зала 4

Петък:

  • 09:15 – 10:30 Смесена група* – зала 4

Събота:

  • 10:00 – 11:15 Смесена група* – зала 4
Високоинтензивни

Понеделник:

  • 7:30 – 8:30 Circuit training с Ади – зала фитнес
  • 12:30 – 13:15 Circuit training с Ади – зала фитнес

Вторник:

  • 8:30 – 9:15 Functional Training с Ади – зала 3
  • 12:30 – 13:15 Circuit training с Ади – зала фитнес
  • 19:00 – 20:00 Tae-bo Total Recharge с Албена – зала 3

Сряда:

  • 8:00 – 9:00 Circuit training с Ади – зала фитнес
  • 12:30 – 13:15 Circuit training с Ади – зала фитнес

Четвъртък:

  • 8:30 – 9:15 Functional Training с Ади – зала 3
  • 12:30 – 13:15 Circuit training с Ади – зала фитнес
  • 19:00 – 20:00 Tae-bo Total Power с Албена – зала 3

Петък:

  • 7:30 – 8:30 Circuit training с Ади – зала фитнес
  • 12:30 – 13:15 Circuit training с Ади – зала фитнес

Събота:

  • 10:00 – 10:45 Circuit training с Ади – зала фитнес
Програма Body Shape & Fit

Понеделник:

  • 18:30 – 19:30 Body Shape & Fit с Пламен и Мария, зала 2

Вторник:

  • 07:30 – 8:30 Body Shape & Fit с Пламен и Мария, зала 3

Сряда:

  • 18:30 – 19:30 Body Shape & Fit с Пламен и Мария, зала 2

Четвъртък:

  • 07:30 – 8:30 Body Shape & Fit с Пламен и Мария, зала 3

Петък:

  • 18:30 – 19:30 Body Shape & Fit с Пламен и Мария, зала 2

Събота:

Програма SOCAIL LATIN DANCE

Понеделник:

Вторник:

  • 19:30 – 20:30 напреднали
  • 20:30 – 21:30 начинаещи

Сряда:

Четвъртък:

  • 19:30 – 20:30 напреднали
  • 20:30 – 21:30 начинаещи